Zabezpečení

Maximální bezpečnost při tandemovém seskoku je naší prioritou!

let na padáku

Bezpečnost a kvalita provozovaných služeb při seskocích padákem je na našem letišti jedním z hlavních a zásadních priorit, které dodržujeme zcela nekompromisně! Naše firma je držitelem všech potřebných certifikátů, nutných k vykonávání parašutistické činnosti, a to získání těchto certifikací nebylo zrovna snadné.

Mimo to věnujeme maximální úsilí pravidelnému odbornému vzdělávání všech našich zaměstnanců tak, aby byly výsledky za každých okolností profesionální, včetně zajišťění bezpečného a pohodového provozu na našem letišti.

 

Padákové vybavení pro tandemové seskoky

Používáme jen špičkové padákové tandemové komplety. Bez výjimky vždy používáme zabezpečovací přístroj, který v případě nouze automaticky a zcela sám otevře záložní padák. Každý padákový komplet má zdvojené ovládání, což umožňuje jeho plnou koordinaci i za zhoršené situace.

 

img 1715

Naši tandem-piloti jsou absolutní profesionálové

Naši tandem piloti jsou profesionálové každým coulem - s více než 1000 seskoky dokonale zvládají nejen tandemovou techniku, ale rovněž jsou pravidelně odborně školeni za účelem zvyšování bezpečnosti provozu.

Baliči padákové techniky

Členové našeho týmu, kteří se specializují na balení tandemových padáků prochází pravidelnými školeními a ročně zabalí stovky tandemových padáků. I o nich je nutné říci, že to jsou právě oni, kteří dělají svou každodenní práci se 100% úspěšností.