Obchodní podmínky

Kdy a jak vzniká smluvní vztah mezi paraškolou Impact a zákazníkem:

Paraškola Impact je provozovatelem služeb nabízejících na svých stránkách www.tandemove-seskoky-praha.cz . Smluvní vztah mezi společností FreeFall s.r.o. a zákazníkem vzniká objednáním dané služby. Objednáním poukazu nebo služby zákazník potvrzuje, že si přečetl a souhlasí se smluvními všeobecnými podmínkami. Služba (zážitek, dárek) bude poskytnuta držiteli poukazu, na danou aktivitu. Poukaz může tedy zákazník koupit pro sebe nebo pro kteroukoliv jinou osobu.

Objednání a rezervace akce, služeb:

Objednat zboží si zákazník může na našich stránkách www.tandemove-seskoky-praha.cz tel: 602 958 094, tel: 261 225 431, nebo si jej může koupit osobně v naší prodejně nebo na prodejních místech naší společnosti. Rezervace termínu konkrétní aktivity musí být provedena prostřednictvím telefonu či emailu s naším operátorem do data platnosti poukazu. Pokud si zákazník neobjedná do data platnosti poukazu danou aktivitu, zavolá na uvedená telefonní čísla a dohodne podmínky prodloužení. Rezervací termínu služby se společnost Paraškola Impact zavazuje zabezpečit zákazníkovi služby v dohodnutém termínu (vyjímku tvoří události vyšší moci) v dohodnutém rozsahu a kvalitě. Společnost Freefall s.r.o. prodává poukazy s otevřenou platností 12 měsíců a každý zákazník má možnost vybrat si jemu vyhovující termín. Termín vypršení platnosti je vždy zapsán na dárkovém poukazu. Po uplynutí 12 měsíční platnosti poukazu je možné poukaz prodloužit na dalších dvanáct měsíců za poplatek 1000 Kč. Maximální doba prodloužení ode dne koupě poukazu je 24 měsíců.

Průběh aktivity:

Popis aktivit je v každém detailu popsán na našich webových stránkách www.tandemove-seskoky-praha.cz.

Omezení aktivity:

Mezi našimi aktivitami jsou i činnosti, které na sebe vážou určitá omezení.(výcvikové kurzy AFF, IAFF, základní výcvik) Na tyto aktivity je nutné si zajistit u pověřeného lékaře prohlídku. Tu předloží zákazník nejpozději v den nastoupení do výcviku. Pokud si zákazník není jistý vhodností vybrané aktivity, může využít rad naší společnosti na našich kontaktních telefonních číslech 261 225 431, mob: 602 958 094 nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Maximální hmotnost pro seskok pasažéra v tandemu je 115 kilogramů. Maximální hmotnost pro cvičence základního výcviku, AFF nebo IAFF je 95 kilogramů.

Omezení seskoků počasím:

V případě zhoršení podmínek počasí,(oblačnost, bouřky, vítr, omezení řídícím provozu) je možné snížit výšku tandemového seskoku ze 4000 metrů na min. výšku 2700 metrů. Výška AFF seskoku může být snížena na 3500 metrů. Výška základního výcviku může být provedena z výšky 1000 metrů. Pod tyto výšky nebude seskok proveden a zákazníkům bude poskytnut náhradní seskok v jiném termínu.

Diváci:

Většina aktivit umožňuje divákům bližší přístup k dané aktivitě. Diváci jsou povinni pokynům a daným podmínkám provozovatele dané aktivity. Pokud divák poruší předpisy nebo se bude nevhodně chovat, či bude podezřelý, že je pod vlivem omamných látek, může mu být přístup k dané aktivitě zakázán.

Storno podmínky:

Zákazník může dárkový poukaz vrátit (stornovat) do 14 dnů od zakoupení. Peníze mu budou vráceny v hotovosti na prodejně po předložení poukazu a stvrzenky. Společnost Paraškola Impact si účtuje 400,- Kč manipulační a výrobní storno poplatek.

Stornování nebo změna termínu aktivity těsně před rezervovaným termínem:

Pokud zákazník změní nebo zruší rezervaci aktivity v době kratší než 72 hodin před její realizací a poskytovatel nebo provozovatel dané aktivity nebude moci přesunout aktivitu na jiný termín z technických, či jiných důvodů, má společnost Paraškola Impact právo stornovat dárkový poukaz na danou aktivitu bez jakéhokoliv nároku na vrácení peněz zákazníkovi.Dodavatel, či provozovatel má právo z objektivních důvodů aktivitu stornovat i v době kratší než 72 hodin před její realizací (vyšší moc – počasí, poruchy technického zařízení, atd..) V takovém případě Společnost Paraškola Impact ihned informuje zákazníka a zákazník má možnost domluvit si náhradní termín aktivity.

Ceny:

Ceny dárkových poukazů na aktivity jsou sjednány na základě dohody mezi zákazníkem a společností Paraškola Impact. Cena zahrnuje veškeré služby týkající se dané aktivity uvedené v dárkovém poukazu.

Provozovatel služeb, dodavatel služeb, záruky:

Paraškola Impact provozuje většinu aktivit, které nabízí. V takovém případě ručí za kvalitu a bezpečnost svých provozovaných aktivit (např. tandemové seskoky,základní kurzy, AFF výcvik). Společnost Paraškola Impact nenese zodpovědnost za zrušení či přesunutí dané aktivity v důsledku vyšší moci (počasí, technická porucha, atd.).
Paraškola Impact nenese zodpovědnost za případnou ztrátu dárkového poukazu nebo jeho krádež.

Distribuce dárkových balíčků, dárkové poukazy:

Dárkové poukazy zasílá společnost Paraškola Impact prostřednictvím přepravních firem. www.tandemove-seskoky-praha.cz